Verschil tussen XFP, SFP en SFP +

Belangrijkste verschil: SFP, SFP + en XFP verwijzen allemaal naar een type transceiver dat is aangesloten op een speciale poort op een switch of op een netwerkapparaat. Deze zendontvangers worden gebruikt op het gebied van telecommunicatie en datacommunicatie. XFP staat voor 10 gigabit plug-in voor kleine vormfactoren. Ze werken meestal op optische golflengten (kleuren) van 850 nm, 1310 nm of 1550 nm. XFP voldoet aan de overeenkomst die bekend staat als XFP MSA-overeenkomst. SFP-protocolspecificaties zijn gebaseerd op IEEE802.3, SFF-8472. SFP + -modules zijn kleiner dan XFP. SFP + glasvezelzendontvangers voldoen aan het protocol op basis van IEEE 802.3ae, SFF-8431 en SFF-8432.

XFP (10 Gigabit Small Form Factor Pluggable) is een standaard voor de transceivers. Dit type transceiver is niet afhankelijk van het protocol. Over het algemeen werkt het op optische golflengten overeenkomend met 850 nm, 1310 nm of 1550 nm. De modules behorende bij de XFP zijn hot-swappable, wat betekent dat de functie van het vervangen van de componenten van het computersysteem kan worden uitgevoerd zonder het systeem uit te schakelen. De specificaties van XPF zijn ontwikkeld door de XFP Multi Source Agreement Group.

"SFP" staat voor "Small Form-factor Pluggable." Het wordt meestal gebruikt voor Fast Ethernet of Gigabit Ethernet-toepassingen. Ze kunnen snelheden tot 4, 25 Gbps ondersteunen. Het verbindt een moederbord van een netwerkapparaat (voor een switch, router, mediaconvertor of vergelijkbaar apparaat) met een glasvezel- of koperen netwerkkabel. Dit wordt gespecificeerd door de multi-sourceovereenkomst van de SFP-transceiver.

SFP + kan worden aangeduid als een uitbreiding van de SFP-standaard. Het heeft de mogelijkheid om snelheden van 10 Gbps of zelfs hoger via glasvezel te ondersteunen. De SFP + -productfamilie omvat kooien, connectoren en koperen kabelassemblages. Het is ook vergelijkbaar met de prestatievereisten van SFF-8431 en ondersteunt ook 8G Fibre Channel- en 10G Ethernet-toepassingen. SPF + heeft verschillende voordelen. Het is een compacter factorpakket dan in vergelijking met dat van XFP. De kosten van SFP + zijn ook lager dan die voor de XFP.

Vergelijking tussen XFP, SFP en SFP +:

XFP

SFP

SFP +

Betekent

10 Gigabit Small Form Factor Pluggable

Kleine plug-in voor de vormfactor

Small Form-factor Pluggable plus (standaardformulier)

Datasnelheid

10 G

155M / 622M /

1.25G /

2.5G / 3G /

4.25G

6G / 8.5G / 10G

Voorwaarden

Dubbele vezel

Enkele vezel / WDM

CWDM

DWDM

Dubbele vezel

Enkele vezel / WDM

CWDM

DWDM

Dubbele vezel

Enkele vezel / WDM

CWDM

DWDM

Afstand

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60km / 80km /

120km

300m / 2 km /

10km / 15km /

20km / 40km /

60km / 80km /

100km / 120km /

150km

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60km / 80km

golflengten

850nm / 1310nm / 1550nm

1270nm / 1330nm

1270nm-1610nm

ITU17 ~ ITU61

850nm / 1310nm / 1550nm

1310nm / 1490nm / 1550nm

1270nm-1610nm

ITU17 ~ ITU61

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60km / 80km /

120km

(De tabel is overgenomen van sopto.com)

Aanbevolen

Gerelateerde Artikelen

  • populaire vergelijkingen: Verschil tussen Swift-code en routingnummer

    Verschil tussen Swift-code en routingnummer

    Belangrijkste verschil: SWIFT-code is een afkorting voor een nog langer acroniem dat bekendstaat als SWIFT / BIC - Society for Worldwide Interbank Electronic Telecommunication / Bank Identifier Code. SWIFT-code is een code die is toegewezen aan een instelling die optreedt als de identiteit van de instelling op de buitenlandse markt
  • populaire vergelijkingen: Het verschil tussen zonnebloemolie en grondnootolie

    Het verschil tussen zonnebloemolie en grondnootolie

    Belangrijk verschil: zonnebloem en aardnotenolie zijn vaak gebruikte plantaardige oliën bij het koken. Zoals hun naam doet vermoeden, wordt zonnebloemolie verkregen uit zonnebloempitten, terwijl aardnootolie (arachideolie) wordt verkregen uit aardnoten, ook wel bekend als pinda's. Zowel zonnebloem- als aardnotenolie zijn efficiënte plantaardige oliën die worden gebruikt bij het koken; ze zijn favorieten van alle huishoudens en chef-koks, omdat deze een gunstige smaak hebben en een fantastische smaak aan het eten toevoegen. O
  • populaire vergelijkingen: Verschil tussen witte eieren en bruine eieren

    Verschil tussen witte eieren en bruine eieren

    Belangrijk verschil: Witte eieren worden geproduceerd door kippen met witte veren en witte oorlellen. Bruine eieren worden geproduceerd door kippen met rode veren en rode oorlellen. Er is geen specifiek verschil in smaak of voeding tussen witte en bruine eieren. Er zijn tegenwoordig veel verschillende soorten eieren van verschillende kleuren en maten op de markt, waaronder witte, bruine, gespikkelde rode, groene en blauwe eieren
  • populaire vergelijkingen: Het verschil tussen Tuxedo en Suit

    Het verschil tussen Tuxedo en Suit

    Belangrijk verschil : een pak is een formele slijtage die meestal op kantoor wordt gedragen, terwijl een smoking een meer ontspannen versie is van een pak dat gewoonlijk op semi-formele evenementen wordt gedragen. Suit en Tuxedo zijn beide de formele kleding voor mannen. Jongens vinden het zeker vermoeiend om zich te verkleden; zij gaan oorzakelijk voor een pak of een smoking, volgens hun voorkeur
  • populaire vergelijkingen: Het verschil tussen .net en .com

    Het verschil tussen .net en .com

    Belangrijk verschil: .net is een netwerkafgeleide, oorspronkelijk bedoeld voor organisaties die betrokken zijn bij netwerktechnologieën. Overwegende dat .com, afgeleid van commerciële, was oorspronkelijk bedoeld voor domeinen geregistreerd door commerciële organisaties. .net en .com zijn generieke topleveldomeinen (gTLD's) die worden gebruikt in het domeinnaamsysteem van internet. B
  • populaire vergelijkingen: Verschil tussen rode bloedcellen en witte bloedcellen

    Verschil tussen rode bloedcellen en witte bloedcellen

    Belangrijkste verschil: rode bloedcellen (RBC's) en witte bloedcellen (WBC's) zijn de belangrijkste componenten van bloed. RBC's zijn ook bekend als erythrocyten. WBC's staan ​​bekend als leukocyten. In tegenstelling tot WBC hebben volwassen RBC's geen kern in zoogdieren. Ze verschillen beiden in hun primaire functies. RB
  • populaire vergelijkingen: Het verschil tussen Kappa en Nupe

    Het verschil tussen Kappa en Nupe

    Belangrijkste verschil: de term Kappa is de verkorte vorm van de naam van de Kappa Alpha Psi-broederschap. Een lid van de Kappa Alpha Psi-broederschap is ofwel bekend als een Kappa of een Nupe. De termen Kappa en Nupe zijn niet zo bekend bij iemand buiten de broederschapsscene van het college. Kappa en Nupe zijn termen geassocieerd met de Kappa Alpha Psi-broederschap
  • populaire vergelijkingen: Verschil tussen zonnebloemolie en plantaardige olie

    Verschil tussen zonnebloemolie en plantaardige olie

    Belangrijk verschil: oliën zijn de meest essentiële en basisingrediënten bij het koken. Nagenoeg, zonnebloemolie is een soort plantaardige oliën; die wordt verkregen uit de zonnebloempitten. Hoewel er verschillende soorten plantaardige oliën op de markt zijn met verschillende en veelzijdige kwaliteiten. Er
  • populaire vergelijkingen: Verschil tussen antivirus en spyware

    Verschil tussen antivirus en spyware

    Belangrijkste verschil: Antivirus- of antivirussoftware is een software die wordt gebruikt om te voorkomen dat virussen het computersysteem binnendringen en bestanden infecteren. Veel antivirusprogramma's verwijderen tegenwoordig ook verschillende soorten malware en virussen. Spyware, trouw aan zijn naam, is software die winkel- en surfgewoontes van gebruikers bespioneert

Editor'S Choice

Verschil tussen voorwoord, voorwoord en introductie

Belangrijkste verschil: Voorwoord is een kort stukje geschriften gevonden aan het begin van het boek of stuk van de literatuur en geschreven door iemand anders dan de primaire auteur van de literatuur. Het voorwoord spreekt in essentie over de interactie of relatie tussen de auteur van het boek en de auteur van het voorwoord